Čistenie podláh

ZAČÍNAME TAM, KDE OSTATNÝ KONČIA

Disponujeme čistiacou technológiou, ktorá efektívne na každom type podlahy. Čistenie realizujeme so strojom Lavina B36-GTS a pady s vysokým obsahom mikrodiamantov. Pady sú presne vyberané pre každý typ podlahy, aby mali očakávaný čistiaci efekt.

Použitie diamantových padov pri čistení podláh má veľkú výhodu: uzatvárajú póry v povrchu. Podlaha je po našom vyčistení odolnejšia voči nečistotám, diamantové pady zľahka vyleštia povrch, čo má znamená zniženú tvorbu stôp od vysokozdvižných vozíkov.

Pri čistení nepoužívame čistiace chemikálie, je teda úplne ekologický.


čistenie epoxidovej podlahy
Epoxidová podlaha pred
Dlažba pred
čistenie epoxidovej podlahy
Epoxidová podlaha po
Dlažba po
Aké typy podláh čistíme?

Betónové, podlahy z kameňa, terrazo, epoxidové podlahy, PVC/gumenné, vinylové, polymérové, keramická dlažba, porcelánová dlažba atď.

neobmedzíme vašu prevádzku

Podlahy čistíme s minimálnym narušením vašej prevádzky. 

dlhotrvajúci efekt

Pri čistení používame diamantové nástroje, ktoré postupne uzatvárajú póry v podlahe a tým zabránime rýchlemu opätovnému znečisteniu.  

impregnácia

Podľa charakteru prevádzky a typu podlahy zhodnotíme, či je potrebné podlahu impregnovať. Ak áno, leštičkou s vysokými otáčkami ju zaleštíme. 

Dohodnite si obhliadku vašej podlahy už dnes.

Ponúkame vám možnosť vytvorenia malej vzorky na vašej podlahe, aby ste mali predstavu, ako bude vaša podlaha vyzerať po hĺbkovom čístení.