Renovácie priemyselných podláh

Opravy betónovej podlahy

Potrebuje Vaša podlaha opravy betónovej podlahy? Ak je podlaha prašná, jednotlivé oddilatované časti dosky nie sú v rovnakej výške alebo je veľmi ťažké vašu podlahu vyčistiť, nadišiel čas pre voľbu riešenia, ktoré dodá vašej podlahe nový dych. Na výber v dnešnej dobe je niekoľko riešení. Je možné na starú podlahu nadbetónovať novú betónovu dosku alebo naniesť vrstvu epoxidu, do vašej pozornosti dávame najrýchlejšiu a najekologickejšiu možnosť – renovovať podlahu zbrúsením poškodenej a znečistenej časti povrchu a následným vyleštením povrchu podlahy .

Pred finálnym leštením podlahy odstránime výškové rozdiely, vyplníme výtlky a diery opravnými hmotami, vyčístíme dilatácie a znova ich vyplníme polyuretánovým tmelom aby podlaha vyzerala ako nová.

Po renovácií bude mať vaša priemyselná betónová podlaha:

  • vysokú trvácnosť, 8 – 10x vyššiu odolnosť voči oderu oproti tradičným povrchovým úpravám betónu
  • o 50% nižšiu priľnavosť čo znamená vyššiu životnosť pneumatík na vozíkoch a už nebudú zanechávať stopy
  • uzatvorené póry, nečistoty sa na hladkom povrchu nezachytávajú
  • ochranu pred vniknutím mastnôt, olejov a paliva do povrchu
  • vysokú odrazivosť svetla

Trowel Shine – najrýchlejší spôsob brúsenia a leštenia betónovej podlahy

Nie každá podlaha vykazuje známky poškodenia aby bolo potrebné intenzívne brúsenie. Ak je podlaha v dobrom stave z technického hľadiska a povrch nie je výrazne poškodený, je len opotrebovaná po predchádzajúcom nájomníkovi a sú viditeľné defekty na povrchu ako škrabance, odery alebo stopy od vysokozdvižných vozíkov, ktoré sa nedajú vyčistiť. Tradičná metóda čistenia už nie je efektívna a neodstraňuje nečistoty. 

Ponúkame vám riešenie, ktorým jednorázovo odstránenime všetky chyby a vyleštíme podlahu, aby ste v budúcnosti predišli podobným problémom . Naše opravy betónovej podlahy predlžujú životnosť podlahy. Vyleštená betónová podlaha je až 10x odolnejšia voči oderu, jej údržba a čistenie je vďaka hladkému povrchu a uzatvoreným pórom veľmi jednoduchá.

P3 park Bratislava D2 – 2.000 m2

Vo veľkých priemyselných areáloch alebo v skladoch je väčšinou málo času pre obnovu povrchu podláh. Tu excelujeme v rýchlosti opráv s technológiou Trowel Shine, ktorej nesporná výhoda je práve vysoká produktivita. Proces pozostáva zo 7 krokov brúsenia a leštenia, a 2 kroky pre chemické vytvrdnutie a impegnáciu podlahy. 

Prologis Park Bratislava DC3 – 15.000 m2

Prologis Park Bratislava – 8.000 m2

Aj stará opotrebovaná podlaha môže dostať druhú šancu

Ak je povrch vaša podlaha výrazne poškodená, nečistoty, mastnota a oleje prenikli do povrchu, je potrebné odstránenie tejto vrstvy brúsením s ťažkými podlahovými brúskami. Používame kvalitné kovové nástroje od amerického výrobcu Superabrasive, s ktorými si poradíme s každým typom betónu alebo odstánením starých náterov, lepidiel alebo epoxidov na ňom.  Renováciou získate utesnenú podlahu, ochránenú voči olejom, mastnotám a jednoduchou údržbou.

NEXPLUS SK, s.r.o. – 9.500 m2

Prevádzka STK – 200 m2

Rimavská Sobota – brúsenie dlažby a betónu – 500 m2

Senec STK EK – brúsenie dlažby – 270 m2

Hrnčiarovce nad Parnou STK EK – brúsenie dlažby – 320 m2

Skatepark Mladá Boleslav – 300 m2

Dohodnite si obhliadku vašej podlahy už dnes.

Ponúkame vám možnosť vytvorenia malej vzorky na vašej podlahe, aby ste mali predstavu, ako bude vaša podlaha vyzerať po vyleštení.